logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
[email protected]
+1234567890
TEKNOLOJİSİ

Rainwater sağlığınızı destekler kişisel temizlik vebakım için kullanılan suyun cilde ipeksi bir yumuşaklık vermesini sağlar

FAYDALARI

Apartman, daire, konut, villa, site, otel ve fabrikalara kurulabilen Rainwater Su Sistemleri ile doğalgaz ve elektrikte %29,5’a varan tasarruf edebilirsiniz.

SU ARITMA

Plastik ambalajlardan uzak, şebeke suyunu arıtarak daima taze ve sağlıklı suya dilediğiniz her an ulaşmak ve lezzetli su içmek için su arıtma sistemi kullanmalısınız.

FİLTRE DEĞİŞİMİ

İleri teknoloji ürünü olan rainwater içme suyu arıtım sistemi ile hem güvenli bir şekilde suyunuzu içebilir hem de led ışığı sayesinde filtre değişimini takip edebilirsiniz.

NASIL ARITIR?

Ters osmos işlemi, farklı iyon konsantrasyonuna sahip olan ve aralarında yarı geçirgen bir membran bulunan iki çözeltinin iyon konsantrasyonlarının eşitlenmesi prensibine dayanır.

KURULUM VE UYGULAMA

Rainwater Su Arıtma Sistemleri ile yüksek pH değerine sahip sağlıklı ve lezzetli suyu evinizin her noktasına taşıyabiliyoruz.

En Son Teknoloji Arıtmalı Sebiller Hayatınızı Kolaylaştıracak!

Rainwater su arıtma sistemleri berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlar.

ÜRÜNLERİ KEŞFET
su arıtma firma bursa

Evsel İçme Suyu Sistemi

Rainwater Eco içme suyu sistemleri diğer arıtma sistemlerine nazaran suyun %50 ‘sine kadar geri kazanmanıza ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olmaktadır.

ÜRÜNLERİ KEŞFET

İşletmeniz İçin Profesyonel Çözümler

Rainwater Filtrasyon Sistemleri, her zaman kullanabileceğiniz ve makine içerisinde gelecek olan suyun ulaşmadan önceki kısım, her türlü zararlı maddeden, insan sağlığını tehdit eden ve makinenin ömrünü kısaltacak etkiden arındırılmasını sağlayacaktır.

ÜRÜNLERİ KEŞFET
lg su arıtma cihazı
su arıtma bursa

Black Diamond Serisi

Kaliteyi ve teknolojiyi bir arada yaşamak isteyenlerin tercihi. Black Diamond ve Black Diamond Plus+ ile üstün teknoloji ve yüksek kaliteli su keyfini yaşayın!

ÜRÜNLERİ KEŞFET
qodef-fullwidth-slider

Binlerce Firmanın Tercihi Rainwater

Sektöründe Öncü Firmalar Kaliteyi Seçti!

30 bini aşkın mutlu müşterisi ile en kaliteli su arıtma cihazlarını en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktadır.

qodef-fullwidth-slider

Çözüm Ortağımız Olun!

Bayimiz / Teknik Servis Çözüm Ortağımız Olun

Bayimiz / Teknik Servis Çözüm Ortağımız Olun Türkiye'nin su arıtmada 1 numaralı sistemi için BAYİMİZ / ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

qodef-fullwidth-slider

Analiz Raporlarımız

Üst Düzey Laboratuvarlarda Kanıtlanmış Analiz Raporlarımız

Sektörünün En İyileri , En İyisini Seçti!

Bayimiz / Teknik Servis Çözüm Ortağımız Olun

Türkiye’nin su arıtmada 1 numaralı sistemi için BAYİMİZ / ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Members Of

Sektöründe öncü firmaların çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz!

bursa su arıtma cihazı